En Çok Sevilenler

Kategori Açıklaması

 Bilgisayar başında eğlenceli vakit geçirmek adına yapılan aktivitelerden biri olan oyun oynama, herkes tarafından ilgiyle uygulanmaktadır. Gayet beğenilen bu eğlenceli aktivite, http://www.kizoyun.net/ tarafından farklı kategoriler dahilinde oyun severlere sunulmaktadır.

Bu kategorilerden biri olan bebek bakma oyunları, birbirinden eğlenceli ve bol oyun seçeneği ile özellikle küçük kızlara hitap ederek geniş bir yelpaze sunmaktadır.  Ücretsiz bir şekilde oyun oynama imkanı sunan sitede yer alan bebek bakma oyunları kategorisi, tam tamına 52 oyun ile eğlenceyi parmak uçlarına taşımaktadır.

Bebek Jack Bakımı,  Harika Dadı, Bebek Peri Bakımı, Bebek Uyku Zamanı, Doli Köpek Bakım Evi,  Güzel Bebek Bakıcısı gibi oyunların yer aldığı bebek bakma oyunu kategorisinin ilk sayfası, 18 oyundan oluşmaktadır. Meraklı Bebek Giydir,  Bebek Bakıcısı, Mükemmel Anne, Miniş Bakıcıları, Bebeği Neşelendir ve Becerikli Bakıcı gibi oyunların yer aldığı bebek bakma oyunu kategorisinin ikinci sayfası, birbirinden eğlenceli 18 oyundan ibarettir. 

Balık Bakıcısı, Doli Bebek Yuvası, Kedi Bakıcısı Nine, Sayılar ve Bebekler, Bebek Hemşiresi, Alışverişte Bebek Bakımı gibi 16 oyunun yer aldığı üçüncü sayfa ise, bu kategoride yer alan diğer oyunlardır. 

Bu kategorinin yanı sıra 42 farklı kategori ve her bir kategoride yer alan farklı oyunları ile kizoyun.net, oyun severlere güzel anlar yaşatmaktadır.