En Çok Sevilenler

Kategori Açıklaması

Çocuklarımızın gelişimleri için internet üzerinden oynanan oyunların oldukça faydası olduğu uzmanlar tarafından zaman zaman açıklanmaktadır. Bu neden ile çocuklarımızın internet üzerinden oyun oynamalarını kontrollü bir şekilde izin vermeliyiz. 

Çocuklarımız boş zamanlarında oyun oynamayı çok severler ve internet üzerinden oyun oynayabilecekleri birçok site mevcuttur. http://www.kizoyun.net/ gibi oyun siteleri arasından seçilecek bir oyun sitesi ile çocuklarımız oyun oynarken bir yandan da kişisel gelişimleri konusunda etkili olan oyunları oynamaktadırlar.

Kişisel gelişim ve becerileri artırmaları için bu gibi çocuk oyunları oldukça faydalı olmaktadır. Bu gibi oyun sitelerinde yer alan cadı oyunu çocukların oldukça ilgisini çeken oyunlardan biridir. Cadı oyunu uygulamasının birçok alternatifi bulunmakta bu cadı oyunları çocuklar için oldukça eğlenceli ve öğretici oyunlar arasında yer almaktadır.

Birçok cadı oyunu mevcut olup bunlardan bazıları şunlardır. Cadılık sırları, uçan süpürge, şirin cadı, kardeş cadılar, cadılar bayramı kuaförü, cadılar bayramı elbisesi, süe canavar korkut gibi birçok cadı çocuk oyunu mevcuttur. 

Bu oyunlardan biri olan cadılık sırrı oyunu çırak bir cadının usta cadıdan gizli gizli iksir yapmasını içeren eğlenceli bir oyundur. Usta cadı görmeden iksir yapmaya çalıştığımız oyunda hızlı ve dikkatli olmamız gerekiyor. Diğer cadı oyunları da aynı şekilde beceri ve kabiliyet gelişiminde oldukça yararlı olduğundan çocuklarımızın cadı oyunları oynamaları konunsun da onları teşvik edebiliriz. 

 


Yeni Cadı Oyunları

Cadılık Sırları

Cadılık Sırları

Oyunu Oyna

Uçan Süpürge

Uçan Süpürge

Oyunu Oyna

Şirin Cadı

Şirin Cadı

Oyunu Oyna

Cadılar Bayramı Kuaförü

Cadılar Bayramı Kuaförü

Oyunu Oyna

Kardeş Cadılar

Kardeş Cadılar

Oyunu Oyna

Cadılar Bayramı Tırnak Bakımı

Cadılar Bayramı Tırnak Bakımı

Oyunu Oyna

Sue Canavar Korkut

Sue Canavar Korkut

Oyunu Oyna