En Çok Sevilenler

Kategori Açıklaması

Çilek kız oyunları kategorisinde birçok farklı oyun bulunmaktadır. Çilek kız oyunlarından biri; çilek kız kedi bakımı oyunudur. Çilek kız bu oyunda sizden sevimli kedisine bakmasında yardım etmenizi istiyor. Çilek kızın kedisini yıkamak, tüylerini taramak ve süslemek gerekiyor.

Bütün bunları yaparken çilek kıza yardım etmeye var mısınız? Bir diğer çilek kız oyunu ise; çilek kız saklı harfler oyunudur. Bu oyunu oynarken çilek kız ve arkadaşlarının bir resimde sizden sakladığı sayıları bulmaya çalışacaksınız. Bu oyunu oynarken de çok keyif alacağınıza eminiz. Çilek kız moda şov da bu kategorideki bir diğer çilek kız oyunu uygulamasıdır. 

Çilek kız oyunu oynarken sevimli çilek kızımızın birbirinden şık kıyafetleri seçmesine ve giyinmesine yardım edeceksiniz. Çilek Kız Bahçe oyununda ise; çilek kıza bahçesinden yardım edip, meyve toplayacaksınız. Daha çok puan toplamak için, aynı türde meyveleri toplamanız gereklidir. Oyuna start ve Ok tuşlarına basarak başlayabilirsiniz.

Çilek kız şeker topla oyununda ise; çilek kızla beraber siz de birbirinden lezzetli şekerleri toplayacaksınız. Çilek kız müzikli yapboz oyununda ise, çilek kızın üç seviyeden oluşan yapbozunu en kısa zamanda tamamlamaya çalışacaksınız.

Çilek kız oyunları dans kategorisinde ise; çilek kızımız dans etmek istiyor, sizde ona yardımcı olacaksınız. Dans edebilmesi için solda hangi meyve yanıyorsa fareyle ona basmanız yeterli. Çilek kız oyunlarında kız oyun iyi eğlenceler diler.

 


Yeni Çilek Kız Oyunları

Çilek Kız Saklambaç

Çilek Kız Saklambaç

Oyunu Oyna