En Çok Sevilenler

Kategori Açıklaması

 Disney karakterleri her zaman hm çocukların hem de yetişkinlerin severek takip ettiği çizgi film karakterleri arasında yer almaktadır. Winnie, Mickey Loli, Donald, Pooh bunlardan bazılarıdır. Tabi bu durum da birçok oyun firmasının da dikkatini çekmiştir. Her yaştan kişinin de dikkatini çekecek birçok disney oyunu tasarlanmış ve beğeniye sunulmuştur.

Disney oyunları arasında en çok kullanılan karakterlerden biri Mickey ve grubudur. Araba yarışları, hokey oyunları, albüm oluşturma oyunları, kovboy oyunları, lokanta oyunları, yastık savaşı oyunları, okul oyunları severek oynanan ve oldukça dikkat çeken oyunlardan sadece birkaçıdır. Bu oyunlarda bu karakterlere yer verilmiş oyunlarda da gerek renkleri gerek karakterlerin konuşma ve komik hareketleriyle çok eğlenceli bir hal almıştır.

Disney oyunlarının bu kadar beğenilmesinin nedeni bu çizgi film karakterlerinin çocukların tarafından da çok takip edilmesidir.

 Disney oyunu içinde yine çizgi film karakterleri de kullanılmaktadır. Bunlar arasında yalan söylediğine burnu uzayan pinokyonun tiyatro oyunu, sarı saçlarıyla kızların çok beğendiği rapunsel ve sihirli sayılar oyunu, Peter pan ve arkadaşlarının maceralarının yer aldığı macera oyunları çok beğenilmektedir.

 Disney oyunu çok eğlenceli ve çok eğitici oyunlar olarak karşımıza çıkar. Kız ve erkek çocuklar, 7 den 77 ye her kesimden kişinin zevkle sıkılmadan oynayacağı eğlenceli vakit geçireceği farklı tarzdaki oyunlar hiç sıkılmadan zaman geçireceğiniz bir aktivite olacaktır. Sevgili çocuklar ve içindeki çocuğu yaşatan yetişkinler, harika disney oyunları sizleri bekliyor.