En Çok Sevilenler

Kategori Açıklaması

Oyun oynamak hem dinlendirici özelliği ile rahatlık hissi verir hem de öğretici yönü ile çocukların gelişimine katkı sağlar. Bu tarz oyun türlerinden biri olan giydirme oyunu ile özellikle kız çocukları eğlenceli dakikalar geçirir iken, oyunların öğreti yanı ile kendilerini geliştirebileceklerdir. 

Bu oyun tarzı ile istediğiniz kıyafeti seçtiğiniz mankenin üzerine giydirebilir ve farklı giyim tarzları deneyebilirsiniz. Giydirme oyunu kıyafetleri oldukça renkli ve model seçeneği çok olan bir oyun türü olarak öne çıkmaktadır. Bu oyunda istediğiniz kıyafeti giydirir iken, isterseniz kendi tarzınızı da oluşturabilir ve eğlenceli dakikalara kapı açabilirsiniz. 

Giydirme oyunları size renk seçme fırsatı sunması ile de öğreticiliği ön plana çıkmaktadır. Renklerin ayrımı ve kıyafetlerin giyiniş biçimi hakkında bilgi sahibi olmanıza da imkân sunmaktadır. Bu sayede kişisel gelişime olumlu etki yaparak renklerin ayrımı ve uyumu hakkında bilgi sahibi olmanıza imkân verir. Giydirme oyunları ile farklı bir heyecan yaşayabilir ve öğretici yanından yararlanabilirsiniz.

Bu oyun tarzında istediğiniz kıyafetleri seçebilme imkânına sahip olacaksınız. Kıyafet türleri arasında isterseniz okul giysilerini seçerek farklı bir giyim tarzı belirleyebilirsiniz. İsterseniz de plaj elbiseleri giydirebilir ve farklı giyim tarzlarını seçebilirsiniz. Bu oyun tarzı içerisinde, iş görüşmesi giydirme oyunu, annem ile havuz keyfi giydirme oyunu gibi oyunlar bulunmakta ve ilgili görmektedir.