En Çok Sevilenler

Kategori Açıklaması

Ücretsiz ve bedava oyunun adresi işte bu site. Çocuklarınızın ve sizlerin son derece hassas olduğu oyun kategorisinde pek çok oyunu içerisinde barındıran bu site sizlere eğlenmenin sınırsız tadını yaşamanızı sunuyor. Siteye girdiğiniz an karşınıza belli başlı kategoriler çıkacaktır. 

Bu kategoriler barbie bebek bakma, bebek Barbie boyama, bratz, cadı, çiftlik, çilek, kız, dekor, disney, garfield, garson, gelinlik giydirme, balon patlatma, bebek, kız, kuaför, makyaj, mario, monster, müzik, pasta, PiePoly, pocket, prenses, sünger bob, yapboz, yemek ve zekâ oyunları gibi oyun kategorilerinin içerisinde oldukça fazla ve yoğun bir oyun doluluğu vardır. 

Bu kategorilerden en beğenilen bir oyun vardır ki o da mario oyunu olmaktadır. Mario oyunu 7 den 70 e herkesin beğendiği bir oyundur. Hele ki 90'lı yıllarda yaşamış çocukların aterilerde oynadığı bu nostaljik deneyimi evlerinize getiren sitemiz sizlere mario oyunları kategorisi altında teması değişen ama amacı aynı mario oyunları bulunmaktadır. Marıo oyunlarının amacı bellidir. Oyunun ana kahramanı mariodur. Ve bu mario kulede kapalı kalan sevgilisini kurtarmak için uzun ve uğraşlı yollara girer.

Labirentler, tüneller ve değişik pek çok canlı türlerinden kaçan mario onları imha ederek yoluna devam eder ve son olarak da köprünün üzerinde bulunan ejderhayı öldürür ve mario oyunu bitirir sevgilisine kavuşur. Bu oyun böylesine zevklidir. Hem kız hem de erkek çocukların oynayabileceği türden bir oyundur.