En Çok Sevilenler

Kategori Açıklaması

Miniş oyunları kategorisinde birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Bu oyunlardan ilki Miniş Maui dir. Bu oyunu oynarken, şirin köpeğimize yardımcı olacaksınız. Köpeğimizi en güzel şekilde giydirip süsleyin. Köpeğimiz de mutlu olsun. Diğer bir oyun da Hello Kitty Blokları oyunudur. 

Bu oyunu oynarken de; en kısa sürede en fazla bloğu kırmaya çalışın. Bebek miniş oyunu tarzında ise; bebek minişleri en şık şekilde hazırlayıp onlarla ilgilenmeniz gerekmektedir. Minişleri eşleştir oyununda ise; üzerinde miniş resimlerinin olduğu kartları birbirleriyle doğru bir şekilde eşleştirmeniz gerekmektedir.

Bir diğer miniş oyunu ise sevimli miniş niniyi en güzel şekilde giydirin ve süsleyin. Akrobatlar minişler oyununda ise; minişlere birbirinden güzel akrobasi hareketleri yaptıracaksınız. Bu hareketleri yaptırırken puan kazanacaksınız. Top model minişler oyununda ise; minişlere en güzel giysileri giydirip onları en şık hale getirmeniz gerekmektedir.

Minişler yapboz oyununda ise; minişlerden oluşan yapbozu en kısa sürede tamamlamaya çalışacaksınız. Bu sayede puanlar kazanacaksınız. Kedi köpek ayır oyununda ise; kedi köpek kavgasının tam ortasına düştünüz, ne yapmanız gerekiyor, tabi ki onları en kısa sürede ayırmanız gerekli. 

Sevimli ejderha oyunumuzda ise; sevimli ejderhamızı en güzel şekilde giydirip süsleyin. Bunun gibi daha bir sürü eğlenceli oyun sizleri bekliyor. Hem keyif alın, hem eğlenin. En güzel miniş oyunları kız oyunda oynanır. İyi eğlenceler dileriz.