En Çok Sevilenler

Kategori Açıklaması

Monster High Oyunu, 7 den 70bir çok kişinin tercih ettiği eğlenceli oyunlardan biridir. Oyun teknolojisinde de çığır atlayan oyun yazılımcıları, bu devrim niteliği taşıyan oyunlar ile sanal ortamı renklendirmektedirler. Monster High birçok farklı formatta karşımıza çıkıyor, en iyi ve en beğenilen Monster High Oyunu ise genellikle hasta olan Monster High, Monster High hasta ve onu iyileştirmeye çalışıyoruz. Tıpkı bebek giydirme, bebek besleme oyunlarındaki mantık gibi.

Monster High Oyunları genel olarak en fazla diş çekimi, hasta doktor oyunları ile karşımıza çıkıyor, flaş oyunların arasında en eğlenceli olanlardan biri. Karakterlerde yine anime esintileri var, iri gözler ve kusursuz suratlar gibi birçok özellik bunu ispatlamaya yetiyor. Bebek Monster High birçok şekilde karşımıza çıkabiliyor. Bu gibi oyunlar arasında en iyisi bebek monster High Hasta olduğu oyun.

Monster High bebeklerini birbirinden farklı hallerde burada görebilmeniz mümkün oluyor. Monster High oyunları karakterlerinden kısaca bahsedecek olursak, Monster High okulundaki sınıf öğrencilerini birebir tanıtılmaktadır. Frankie Stein, 15 yaşında bir genç kızdır. 

Fiziği düzgün ve kendi modasına uyuyor. Draculara ise 1600 yaşında, genellikle siyah ve pembe renkli kıyafetleri tercih eder. Aynadaki yansımasını göremediği için aynaya bakmadan dışarı çıkmak zorundadır. Draculalar vejetaryendir sebze ve meyve ile beslenir. Bu birbirinden ilginç karakterleri ve nicelerini bulmanız mümkündür.

 


Yeni Monster High Oyunları

Clawdeen Makyaj Yap

Clawdeen Makyaj Yap

Oyunu Oyna

Yılan Saçlı Adam

Yılan Saçlı Adam

Oyunu Oyna

Canavar Partisi

Canavar Partisi

Oyunu Oyna