En Çok Sevilenler

Kategori Açıklaması

Çocuklar için son derece önemli olan oyun sitelerinin güvenilir ve o yaş kesime hitap etmesi çok önemlidir. Bu sitemiz de o kurallara ve değerlere özen göstererek oyunları seçmektedir. Bu oyunların içerisinde en sevilen bir oyun vardır ki o da müzik oyunu kategorisindeki oyunlardır. 

Siteye giriş yaptığınız zaman karşınıza Barbie oyunları winx oyunları, hayvan oyunları, araba oyunları ve kız giydirme oyunlarından birçoğu karşınıza çıkmaktadır. Buradan müzik oyunları bölümüne giriş yaptığınız zaman karşınıza birbirinden güzel ve eğlenceli oyunlar çıkmaktadır. 

Gitarcı kız, müzik odası dekor, müzikçi maymun, piyano bar, dansçı kız giydir, dans kulübü, dj makyaj, dj çırpıcı, alvin ve sincaplar, dans dersi, gitarın gücü, notaların savaşı ve hiphop olarak karşınıza çıkacak oyunların hepsi müzik kategorisinin içerisinde ve oldukça eğitici bilgilendirici oyunlardır. 

Kızların ve erkeklerin hepsinin ilgisini çekebilecek oyunların bulunduğu sitemiz de üstelik çalgı aleti öğretici oyunlar da bulunmaktadır. Bunların başında gitar çal, piyano çal ve müzik yap gibi müzik oyunları da sizlerin ilgisini çekebilecek çocuğunuzu eğitirken eğlendirecek oyun türlerindendir.

Siteye girip müzik oyunu kategorisinden direkt piyano çal bölümüne girdiğiniz an hemen oyun açılacak ve rekor kırarak oyun oynayarak piyano çalmayı siz ve çocuğunuz öğrenecektir. Hemen girin ve vakit geçirmenin tadına bakın.