En Çok Sevilenler

Kategori Açıklaması

Kız çocukları, mutfak işlerine çok fazla ilgi duymakta ve mutfakta annelerine yardımcı olmayı çok sevmektedirler. Kız çocukları için oluşturulan oyunlardan biri olan Pasta oyunları, kızlarınızın zevk ile oynayacakları oyunlardandır. Bu oyunlar ile doğum günü pastaları, parti pastaları, böğürtlenli pastalar, anneler günü pastaları ve çilekli pastalar gibi pek çok pasta çeşidi yapabilirsiniz. Oyunlarda pasta yapımı için gerekli olan malzemeler ve tüm aşamalar yer almaktadır. Pasta oyunu sayesinde, çocuklarınızın zekâ gelişimleri de artmaktadır.

Pasta oyunu, çocuklarınızın güzel pastalar yapabilmesini sağlayıp onları oldukça eğlendirmektedir. Çocuklarınız, pastaları istedikleri gibi süsleyerek güzel pastalar oluşturur ve bu durumda görsel becerileri de artmış olmaktadır. Çocukların sevdiği konular hakkında olan bu tarz oyunlar oynaması, onların gelişimi için de önemli katkılar sağlayacak ve her şeyi daha kolay öğrenebilmelerini sağlayacaktır. 

Böylece el becerileri ve yaratıcılıkları da artmış olacaktır. Pasta oyunları, kız çocuklarının hoşuna gidebilecek şekilde tasarlanmış ve görsel olarak çok zengin tutulmuştur. Görselliğin bu kadar fazla oluşu, kızların çok hoşuna gidecek ve oyunu oynama istekleri daha fazla artacaktır. 

Böylece bu oyunları severek ve isteyerek oynayacaklar ve oyun sırasında kendilerini adeta pastacıymış gibi hissedeceklerdir. Bu kategoride çok sayıda oyun bulunmaktadır. Özellikle pasta, kek ve kurabiye kategorilerindeki oyunlar kız çocuklarının ilk tercihidir. Bu oyunları ücretsiz olarak çocuklarınızın oynamasını sağlayabilir ve böylece onları çok mutlu edebilirsinizdir.

 


Yeni Pasta Oyunları

Muzlu Kurabiye Pişir

Muzlu Kurabiye Pişir

Oyunu Oyna

Damla Çikolatalı Kurabiye

Damla Çikolatalı Kurabiye

Oyunu Oyna

Çilekli Kurabiye

Çilekli Kurabiye

Oyunu Oyna