En Çok Sevilenler

Kategori Açıklaması

En güzel peri oyunlarının hepsini burada bir arada bulabilirsiniz. En çok oynanan peri oyunlarının ilki; Orman Perisi Giydir oyunudur. Bu oyunda Orman perisini birbirinden güzel kıyafetlerle giydireceksiniz. Bir diğer Peri oyunu ise; Peri Kızı Giydirdir.

Bu oyunda da peri kızını istediğiniz kıyafetleri seçerek giydireceksiniz ve özel bir davete hazırlayacaksınız. Küçük Orman Perisi de bir diğer eğlenerek oynayacağınız Peri oyunudur. Bu oyunda güzeller güzel küçük orman perisine muhteşem kıyafetler seçeceksiniz. 

Siz de çok keyif alacaksınız. Peri oyunları türlerinden biri de; Diş Perisidir. Diş Perisi de her zaman güzel görünmek ister, bu yüzden siz de bu oyunda periye en güzel kıyafetleri giydireceksiniz. Prenses Peri oyununda ise; Prenses peri yakında reşit olup bütün perilerin kraliçesi olacaktır. 

Periler de bu özel günü büyük bir şölenle kutlamaktadırlar. Bu şölen için Prenses periyi de siz hazırlayacaksınız. Peri oyunları türlerinden biri de; rüya çiçek perisidir. Rüya çiçek perisini de en güzel kıyafetlerle süslerken çok keyif alacaksınız. Bütün bunları gibi daha birçok peri oyunu bulunmaktadır. 

Peri sihri, peri denizkızı, ateş böceği perisi, minik kış perisi, cadılar bayramı perisi, şık ormak perisi, gökkuşağı perisi, ay perisi, peri buluşması gibi birçok peri oyunundan istediğinizi seçip oynayabilirsiniz. Oyunların hepsini fareniz ile oynayabilirsiniz. En güzel oyun kız oyun da oynanır.