En Çok Sevilenler

Kategori Açıklaması

My Little Pony karakterlerinden en tatlısı Pinkie Pie oyunundan bahsedecek olursak, My Little Ponny 'nin en özgür en eğlenceli karakterini oyunlarda görmemiz mümkün oluyor. Diğer karakterlerini de kısaca özetleyecek olursak, Rainbow Dash Apple Jack hepsi birbirinden sevimli, kocaman iri ve sevimli gözleri ile içinizi ısıtıyor. 

Pinkie pie oyunları genellikle çocuklar tarafından sevilen ve tercih edilen oyunlardan hem oynanması çok kolay hem de eğlenceli Pinkie Pie bu oyunda da bizi eğlendirmeyi başarıyor. Bunların dışında diğer karakterler de yan rollerde karşımıza çıkabiliyor. Pinkie Pie oyunları çeşitli şekillerde, oyuncuların karşısına çıkıyor. Pinkie Pie oyunu, yıkama ve giydirme oyunu, kek oyunu gibi çeşitli oyunlar ile karşımıza çıkıyor. Pinkie Pie sevilen bir karakter olduğundan dolay oyun ne olursa olsun bir şekilde kendini sevdirmeyi başarıyor. 

Pinkie kek oyununda uyguya dalıyor ve bu uyku sırasında, birbirinden güzel kekleri çalınıyor. Kekleri kurtarmak için, Pinkie'e yardımcı olmamız gerekiyor. Hem kekleri kurtaracaksınız hem de çok eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Pinkie Pie oyunu farklı bölüm oyunları ile bizler ile buluşmaya devam edecektir.

Bunların yanında her geçen gün yeni senaryoda ürünler de oyun yazılımcıları tarafından üretilmektedir. Oyun yazılımcıların bu çeşit oyunları az çok aynı mantıkta ürettiğini az çok anlamış bulunmaktayız. My Little Pony üyelerini başka farklı oyunlarda görmek dileğiyle. Bol eğlenceli zamanlara...

 


Yeni Pinkie Pie Oyunları

Rainbow Rocks Applejack Giydir

Rainbow Rocks Applejack Giydir

Oyunu Oyna

Rainbow Pinkie Pie Giydir

Rainbow Pinkie Pie Giydir

Oyunu Oyna