En Çok Sevilenler

Kategori Açıklaması

 Son yıllarda her evde internetin olması nedeni ile artık herkes gün içerisinde mutlaka internete girmektedir. Evde, iş yerinde ve cep telefonlarımızda her zaman olduğundan her internet ile geçmektedir. 

İnternetin bu kadar yoğun bir şekilde kullanılması çocuklarımıza kadar yansımış durumdadır. Çocuklarımız artık dışarı çıkıp oyun oynamak yerine internet üzerinden oyun oynamayı tercih etmektedirler. Bu durumda da anne ve babalara büyük iş düşmektedir. İnternet üzerinden oyun oynamak isteyen çocuklar için anne ve babalar oynayacakları oyunlar konusunda yönlendirmeleri gerekmektedir.

İnternetten oynanan oyunlardan biri olan pony oyunları çocuklar için kişisel gelişimde katkı sağlayan oyunlardandır. Pony oyunu oynamak isteyen çocuk birçok pony oyunları arasından dilediğini seçerek oynayabilmektedir. Bebek pony, küçük bratz pony, ponişim, pony bisiklet yarışı, pony bela, pony diyarı gibi pony oyunu arasından dilediğini seçerek oynayabilmektedirler.

Birbirinden eğlenceli pony oyunlarının arasından birini seçerek sevimli atı giydirip onu kendi zevkimize göre renklendirebiliriz. Ayak nallarından boynundaki aksesuara kadar her şeyi çocuklarımız kendileri tasarlamaktadır. Oyun oynamak çocuklar için çok önemli bir aktivite olduğundan onların oynadıkları oyunların onlara beceri ve kişisel gelişim saylayacak bu gibi oyunları oynamaları sağlanmalıdır. 

Pony bisiklet oyunu çocuklara bisiklet yarışı oynama zevkini tattırıyor. Bu gibi oyunlar çocukların kişisel gelişimine katkısı çok olduğundan olumsuz oyunlardan uzak durmaları sağlanmalıdır. Aileler çocukların oynayacakları oyunlar konusunda yönlendirmeleri çocuklar için olumlu olacaktır.

 


Yeni Pony Oyunları

Prenses Pony Saç Stili

Prenses Pony Saç Stili

Oyunu Oyna

Küçük Bratz Pony

Küçük Bratz Pony

Oyunu Oyna