En Çok Sevilenler

Kategori Açıklaması

 Günümüz çocuklarının olmazsa olmazı haline gelen bilgisayar ve bilgisayar oyunları giderek yaygınlaşmakta ve önüne geçilemez bir ivme kazanmaktadır. Çocukların gelişimi için aslında oyunların da etkili olduğu kanısına varırsak edineceğimiz sonuç sitemizin oyunlarının çocuklarınıza hitap ettiğidir.

Kız oyunları konusunda geniş bir yelpazeye sahip olan sitemizde çocuklarınız ünlü oyunları kategorisine tıkladığı zaman istediği, televizyonda gördüğü tüm ünlülerle ilgili oyunlara hemen ulaşabilecektir. Bunun için yapması gereken tek şey kategorilerden istediği bölüme tıklamasıdır.

Seçtiği kategori ünlü oyunu kategorisi ise bununla ilgili gerek giydirme, gerek giysi gerekse yarış oyunlarından dilediğini seçerek istediği şekilde oynama fırsatını bulacaktır. Ünlü oyunları kategorisi dizi karakterlerini, şarkıcıları ve sanatçıları oyunlarına konu eden oyunlardan oluşmaktadır ve asla çocuğunuzun kişisel sağlığına zarar vermeyecek şekilde düzenlenmektedir.

Bu oyunlar çocuğunuzun daha kolay eşleme, hızlı düşünme güçlerini de ön plana çıkarmaktadır. Bunun sebebi ise belirli bir süreye karşı oynanıyor olmalarıdır. Her oyun için olmasa da bazı oyunlarda çocuklarınız azim özelliğini pekiştirerek daha hızlı ve doğru düşünebilmektedir. 

Ünlü oyunu kategorimizde çocuklarınızı renkli bir dünya bekliyor. Pembeler, sarılar, morlar, mavilerle dolu renkli mi renkli bir dünyanın kapılarını aralıyoruz. Araladığımız bu kapıdan çocuklarınız, sizin gözünüz arkada kalmadan rahatlıkla girebilirler. Çünkü sizin çocuklarınızın, bizim çocuklarımızın olduğunu unutmadan sitemizin vizyon ve misyonunu belirledik.