En Çok Sevilenler

Kategori Açıklaması

Oyunlar arasında adını sıkça duyuran ve oynaması çok zevki olan ve her yaştan herkesin oynadığı oyun olan yapboz oyunu ile farklı bir heyecan yaşayabilir ve güzel dakikalar geçirebilirsiniz. Oyunun amacı parçaları bir araya getirerek resmi tamamlamaktır. Ortaya çıkacak resmi bulabilmeniz için parçaları birbirine uyumlu bir şekilde bir araya getirmeniz gerekmektedir. 

Bunun için uygun parçaları seçmeniz gerekecek ve dikkatli olmanız istenecektir. Bu oyunda önemli olan dikkat olarak öne çıkmasına rağmen, düzgün parçayı, yani uyumlu parçayı seçmeniz işinizi daha kolay bir hale getirecek ve resmi tamamlamanıza yardımcı olacaktır. Yapboz oyunu kolaydan zor doğru sıralanmakta olup, tercihinize göre seçimler yapabilmektesiniz. 

Yapboz oyunları zorluk derecesine göre ayarlanmış ve sizin tercihinize bırakılmıştır. Siz oynamak istediğinizi belirledikten sonra parçaları bir araya getirmeniz istenecek ve resmi tamamlamak için zaman harcayacaksınız. Yapboz oyunları kategorisinde, resimler dizi afişlerinden olanları da bulunmaktadır. Tercihinize göre dizi afişleri olan yapbozları seçebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz. 

Oyunda önemli olan kısa süre içerisinde tüm parçaları en uygun bir halde bir araya getirip resmin tamamının gözükmesini sağlamaktadır. Bu oyun kategorisinde eğlenceyi ve oyun tadını bir arada bulabileceksiniz. Yapbozları bitirdikten sonra isterseniz tekrar dağıtıp oynayabilirsiniz. Ayrıca zorluk derecesini yükselterek, daha zor yapbozları seçebilir ve farklı bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

 


Yeni Yapboz Oyunları

Bakugan Yapboz 3

Bakugan Yapboz 3

Oyunu Oyna

Bakugan Yapboz 2

Bakugan Yapboz 2

Oyunu Oyna

Bakugan Yapboz

Bakugan Yapboz

Oyunu Oyna

Aile Sadeti

Aile Sadeti

Oyunu Oyna

Prenses Perfinya 2

Prenses Perfinya 2

Oyunu Oyna

Prenses Perfinya

Prenses Perfinya

Oyunu Oyna