En Çok Sevilenler

Kategori Açıklaması

Bu kategoride yemek oyunları bulunmaktadır. Yemek oyunlarından ilki; salata çubuklarıdır. Oyunu oynarken hem eğleneceksiniz hem de görsel olarak da büyük zevk alacaksınız. Bu oyunda çok lezzetli salata çubuklarını yapacaksınız. Salata çubuklarını yaparken, hem sebzelerden hem de meyvelerden istediklerinizi bir araya getirebilirsiniz. Kız oyunları oyununuzda iyi eğlenceler diler.

Bir diğer yemek oyunu ise, mangal partisi oyunudur. Mangal partisi oyununu oynarken, çok büyük bir mangal partisi verdiğinizi hayal edin. Gelecek olan misafirlerinize, çok leziz etleri mangalda pişireceksiniz. Oyunu oynarken hangi etleri mangalda pişireceğinize karar vereceksiniz. Kız oyunları, mangal partisi oyununda iyi eğlenceler dileriz. 

Diğer yemek oyunu ise, salata hazırlama oyunudur. Salata her sofranın hem süsü hem de en lezzetli yiyeceğidir. Salata hazırlama oyununda, yemek masalarınız için birbirinden lezzetli salatalar hazırlayacaksınız. Her salata apayrı malzemelerin birleşiminden ortaya çıkar fakat bu sebzeler gelişi güzel seçilmez. Bu yüzden çok çeşitli yöresel bile salatalar bulunmaktadır. Siz de bildiğiniz bütün güzel salataları bu oyunu oynarken deneyebilirsiniz. 

Oyunu bilgisayarınızın mouseu ile kolayca oynayabilirsiniz. Kız oyunları, salata hazırlama oyununda size iyi eğlenceler diler. Bu yemek oyunları heyecanının yanı sıra; Pizza Margarita, Tavuk Etli Yemek, Dondurma Modeli, Mutfak Hanımı, Acı Yemek, Master Şef, Et Yemeği, Bahçe Keki, Pizza Servisi, Kahvaltı Hazırlama, Şükran Günü Yemeği gibi diğer yemek oyunlarını da oynayabilirsiniz.