En Çok Sevilenler

Kategori Açıklaması

 Bratz hikâyesini en baştan anlatacak olursak şöyle özetleyelim. Bratz karakterleri beş genç kızdan oluşuyor en büyüğünden bahsedecek olursak, Sasha grubun en büyüğüdür, tarzı göz kamaştırıcıdır. Bratz dergisinin editörüdür. Grubu yönlendirir. Genel olarak, dar pantolonlardan ve deri ceketlerden hoşlanır, Yasmin ile çok iyi anlaşır, en çok sevdiği renk mordur. 

Jade ise grubun ortancasıdır, pembe rengi çok sever, sarı saçlı ve mavi gözlüdür. Ses tonu biraz incedir, Cloe ile çok iyi anlaşır. Cloe ise grubun 2. ortancasıdır, topuklu ayakkabıları ve gece elbiselerini çok sever, en sevdiği renk pembedir. Yasmin, grubun en küçüğüdür, en çok mini etek giymeyi sever, bu kızların tümü moda düşkünüdür.

Jade'in daha önceden çalışmak istediği bir dergi vardır. Bu dergide çalışmak için başvurur ama ikizler ne yapıp edip buna engel olurlar ve sonuç olarak Bratz adlı bir dergi kurmaya karar veririler. 

Bratz oyunları diğer karakterlerin oyunları gibi, kıyafet giydirme, yapboz, saç boyama gibi oyunların kompleks halidir. Bratz oyunu diğer bu tür oyunlar ile benzerlik gösterir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi, bu birbirinden güzel karakterleri kendi tarzımıza uydurmak bu oyunlarda çok zevkli hale gelecektir. Eğer Bratz karakterlerini birebir tanıyorsanız, bu Bratz oyunları size daha bir eğlenceli gelecektir. Bratz karakterlerinin capcanlı renkleri de oyunlara ayrıca farklı birer hava katmaktadır. Bratz oyunları yeni nesil karakterli oyun uygulamalarına renk katan bir oyundur. 

 


Yeni Bratz Oyunları

Bratz Balık Besle

Bratz Balık Besle

Oyunu Oyna

Bratz Boyama

Bratz Boyama

Oyunu Oyna

Bebek Bratzlar

Bebek Bratzlar

Oyunu Oyna

Bratz Yapboz

Bratz Yapboz

Oyunu Oyna