En Çok Sevilenler

Kategori Açıklaması

 Son yıllarda internetin yaygın bir şekilde kullanılması nedeni ile artık birçoğumuz interneti her an kullanmaktayız. İnternet kullanım yaşının oldukça düşmesi nedeni ile artık çocuklarımız yaşlarına bakmaksızın interneti kullanmaktadırlar. Çocuklarımızın kendini geliştirmesi ve öğrenmesi için internet üzerinden oynanan oyunları onlara oynatabiliriz. Zaten uzmanlar çocukların onların gelişimine katkıda bulunacak oyunların oynanması gerektiğini her fırsatta vurgulamaktadırlar.

İnternet üzerinden çocukların oynayabileceği çocuk oyun sitelerinden bir http://www.kizoyun.net/ ‘tir ve bu gibi sitelerde çocukların oynayabileceği her türlü oyunlar mevcuttur. Kız ve erkek çocuklarımız için oyun çeşitleri arasından velisi olarak seçeceğimiz oyunların arasından birkaçını oynamaları konusunda teşvik edebiliriz.

Erkek ve kız çocukları için oynayabilecekleri garson oyunu çocukların tedbirli sorumluluk almasını sağladığı için gelişimine katkıda bulunmaktadır. Bu gibi çocuk oyunları sitelerinden seçilecek garson oyunları arasından biri ile çocuklarımız eğlenerek bir yandan becerilerini geliştirebilecekler. 

Bu garson oyunları arasında yer alan cafe oyunları ve değişik seçenekteki garsonculuk oyunları arasından biri çocuklarımızın gelişimi ile oldukça eğlenceli olacaktır. Çocukların velisi olarak bizlerde çocuklarımızı oynamaları için bilgisayar başına oturduklarında onları kontrol altına alarak oynayacakları garson oyunu seçiminde yardımcı olmalıyız ve hatta gerekirse onlarla beraber oynayarak teşvik edebiliriz.

Bu gibi çocuk oyunları arasında oldukça çeşitli oyunlar mevcut ve bu oyunlar çocuklarımızın zamanlarını geçirirken bir yandan da becerilerini geliştirmesine katkıda bulunacaktır. Hem gelişim hem de eğlenmeleri için bu gibi siteler üzerinden oyun oynamalarına yardımcı olabiliriz. 

 


Yeni Garson Oyunları

Hostes Servis

Hostes Servis

Oyunu Oyna

Kahvaltı Dükkanı İşletme

Kahvaltı Dükkanı İşletme

Oyunu Oyna

Saranın Dondurmacı Dükkanı

Saranın Dondurmacı Dükkanı

Oyunu Oyna

Sahil Kafe

Sahil Kafe

Oyunu Oyna

Lüks Lokanta

Lüks Lokanta

Oyunu Oyna

Garson Josie

Garson Josie

Oyunu Oyna

Burger Garson Kız

Burger Garson Kız

Oyunu Oyna