Kategori Açıklaması

 Çocukların vazgeçilmez tutkusu oyunlar birbirinden güzel konular ile süslenmektedir. Rengârenk oyuncaklar ce elbiseler ile çocukların ilgi odağı olmayı başarmaktadır. Bu noktada çocukların vaktinin çoğunluğunu harcadığı oyun zamanlarının daha yararlı hale dönüştürülmesi için eğlencenin yanı sıra öğrenme ve eğitici konular üzerine kurularak çocuklara sunulmaktadır. Böylece oyunlar vakit kaybından ibaret olmamaktadır.

Prenses sofia oyunları; prenses sofia ve kardeşi, sofia ev temizliği, sofia bahçe işleri, bebek sofia ilk yardım, sofia dövme yapma, sofia oda dekorasyonu, sofia göz doktorunda, sofia gerçek saç kesimi, sofia ilk dans, sofia cilt bakımı, bebek sofia, sofia gerçek makyaj, sofianın kedisi, sofia bez değişimi, sofia ağız sağlığı, prenses sofia çay saati, prenses sofia kraliyet düğünü, prenses sofia giydirme, sofianın dünyası kap kekpartisi gibi prenses sofia oyunları bulunmaktadır.

Prenses sofia oyunu çeşitli alanları içine alarak eğitici ve öğretici nitelikte olduğu kadar aynı zamanda çok eğlenceli olmaktadır. Çocukların harika zaman geçirmesi ve mutlu olmasını sağlamaktadır. Kardeş iletişimi, kek yapması, bezlerin değişiminin nasıl olduğu, göz ve diş gibi organların zarar görebileceği dolayısı ile böyle zamanlarda bakım yapılması ve doktora gidilmesi gerektiği gibi konulara dikkat çekilerek çocukların farkında olmadan bilgi edinmeleri sağlanmaktadır. 

Türkçe menülere sahip prenses sofia oyunu kolaylıkla öğrenilmesini sağlamakta ve zorluk çekilmeden sıkılmadan çocukların oynayarak mutlu olmasını ve vakit geçirmelerine öncülük etmektedir.

 


Yeni Prenses Sofia Oyunları

Prenses Sofia Ameliyat

Prenses Sofia Ameliyat

Oyunu Oyna

Prenses Sofia İlk Yardım

Prenses Sofia İlk Yardım

Oyunu Oyna

Prenses Sofia Kulak Ağrısı

Prenses Sofia Kulak Ağrısı

Oyunu Oyna

Prenses Sofia Kol Ameliyatı

Prenses Sofia Kol Ameliyatı

Oyunu Oyna